رازهای انتخاب روغن زیتون مرغوب

  • اقامت یونان
  • مهاجرت یونان
  • اخذ ویزای یونان
  • مترجم زبان یونانی
  • سرمایه گذاری یونان
  • وکالت مهاجرت یونان

رازهای انتخاب روغن زیتون مرغوب

رازهای انتخاب روغن زیتون مرغوب

رازهای انتخاب روغن زیتون مرغوب


کارشناسان یونانی درباره نحوه انتخاب و ذخیره روغن زیتون فوق العاده باکره چه می گویند تا بتوانید از مزایای طعم و سلامتی آن نهایت استفاده را ببرید؟ در اینجا چند توصیه مفید در مورد خرید روغن زیتون ، نحوه انتخاب آن ، کجا قرار دادن آن و ماندگاری آن در اینجا ارائه شده است.

1.) روغن زیتون را از کجا باید خریداری کنید؟
خرید روغن زیتون باکره اضافی (EVOO) "از هر نقطه قابل اطمینان" که باعث می شود EVOO ها در یک محیط کنترل شده با دمای زیاد دور از نور بیش از حد باشند ، "اطلاعات دقیق در مورد جنبه های کیفیت هر مارک ، انواع ، منشاء و غیره فراهم می کند و به مشتری احترام می گذارد. ، "امانوئل کارپاداکیس ، معاون رئیس اتحادیه صادرکنندگان کرت و مدیر بازاریابی و صادرات منطقه در Terra Creta SA را توصیه می کند."

روغن زیتون را از فروشگاههای خرده فروشی و وب سایتهای معتبر خریداری کنید ، نشان می دهد منولیس سالیوراس ، کارشناسی ارشد ، رهبر پانل مسابقه بین المللی روغن زیتون لندن و مدیر آزمایشگاه Multichrom (که در زمینه تجزیه و تحلیل حسی و شیمیایی روغن زیتون تخصص دارد). وی گفت: "هنگامی که از فروشگاه های خرده فروشی خریداری می کنید ، روغن زیتون توسط تولید کننده ، شاید توسط مشاغل ، و احتمالاً توسط مقامات دولتی بازرسی مواد غذایی بررسی شده است. بنابراین ، آن را ایمن در نظر گرفته است ، که برای مصرف کنندگان بسیار مهم است. "
2.) چه نوع روغن زیتون را باید خریداری کنید؟
همانطور که Salivaras خاطرنشان می کند ، "بهترین گروه روغن فوق العاده روغن زیتون باکره است ، و باید اولین انتخاب باشد. با این حال ، تفاوت های فوق العاده ای در ویژگی های حسی در این گروه وجود دارد. بنابراین ، یک EVOO خاص برای مطابقت با طیف گسترده ای از عطر و طعم های غذایی کافی نیست. مصرف کنندگان باید درست مانند آنچه که با شراب انجام می دهند ، روغن های مختلف را با غذاهای مختلف جفت کنند. "

به عقیده کارپاداکیس ، "معضل مصرف کننده باید این باشد که باکره اضافی را خریداری می کنم" بدون در نظر گرفتن درجه های پایین روغن زیتون. بنابراین توصیه من این است که فقط در تهیه وعده های غذایی روزمره از روغن زیتون باکره فوق العاده با کیفیت خوب استفاده شود. تفاوت در هزینه نسبت به نمرات پایین در مقایسه با مزایای سلامتی بسیار بالاتر از EVOO چندان مهم نیست.

تماس با ماتماس باما